
Mudel LV Alates Lucky Miner kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 3 TH/s energiatarbimise korral 50W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 0.11 | $ 3.26 | $ 39.16 |
| Elekter | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| Kasum | $ 0.06 | $ 1.80 | $ 21.63 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 3 TH/s±10% | 50W±10% | 16.67j/TH | $ 0.06 |
| Tootja | Lucky Miner |
| Mudel | LV |
| Tuntud ka kui | Lucky Miner LV07 Pro 3T Bitcoin miner |
| Avalda | May 2026 |
| Suurus | 109 x 99 x 45mm |
| Kaal | 370G |
| Müratase | 38db |
| Võimsus | 50W |
| Kasutajaliides | WiFi 2.4G |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |